Diział techniczny

REFERENCJE
BLADESHELTER B.E.S.T.

Dowiedz się kto polega na Bladeshelter B.E.S.T. w ochronie swoich danych

Bądź na bieżąco »

BLADESHELTER B.E.S.T. news


Tecnosteel Actipower 2.0, w wersji zarówno metered i switched, zapewniają aktywny pomiar umożliwiający optymalizację energetyczną i ochronę obwodu.
Optymalizacja energii idzie od pojedynczej szafy do całych Data Center, dzięki monitorowaniu następujących parametrów elektrycznych: elektryczne obciążenia, napięcie, moc, zużycie energii.
Do 42 gniazd w wersji metered na każdej PDU. Actipower 2.0 dostarcza również pomiar cosφ pozwalający, że zarządzający Data Center jest w stanie dokonywać świadomych decyzji o obciążeniu, w celu obniżenia całkowitych kosztów użytkowania. Zapraszamy do obejrzenia nowej karty katalogowej Actipower na stronie www.bladeshelter.info w sekcji Energooszczędnych Actipower.


PROJEKT "ZEPHYR" ENI
Tecnosteel uczestniczy w budowaniu jednego z najbardziej wydajnych DataCenter: Projekt "Zephyr" dla ENI. Tecnosteel został wybrany przez ENI jako dostawca korytarzy o wysokiej niezawodności, całkowicie modułowych i o najwyższym stopniu oszczędności energii, które wynika z utworzenia całkowicie samodzielnych struktur, zapobiegających mieszaniu powietrza zimnego i gorącego. Główny cel projektu Datacenter "Zephyr" to maksimum efektywności i oszczędności energii. Obecność Tecnosteel w jednym z najbardziej innowacyjnych projektów Datacenter to potwierdzenie jakości i niezawodności produktów BladeShelter. Pokazuje to, że firma z siedzibą w Varese jest jednym z najbardziej cenionych i zaufanych przedsiębiorstw na rynku.


Eni wśród najlepszych DataCenter w rankingu Green500
Eni osiągnęła 9. pozycję w rankingu Green500, dotyczącego wydajności na świecie. Eni wchodzi do dziesięciu najlepszych, dzięki wydajnej charakterystyce korytarzy "HPC2 Multibrand" i systemu optymalizacji powietrza dostarczonych przez Tecnosteel. Celem systemu Bladeshelter jest osiągnięcie optymalnych wyników w oszczędności energii, maksymalnie wykorzystując system zarządzania przepływem powietrza. Dzięki zastosowaniu odpowiedniego sytemu przepływu powietrza, zintegrowanego zarządzania okablowaniem, zimnych korytarzy i drzwi przesuwnych na obu końcach korytarza, zapobiega się ryzyku mieszania gorącego i zimnego powietrza, gwarantując najlepsze warunki do pracy serwerów i systemu klimatyzacji. Uzyskane przez Green Datacenter w Ferrera Erbognone (Pavia) wyniki, potwierdzają skuteczność najbardziej innowacyjnych infrastruktur dostarczanych przez Tecnosteel w Varese, Włochy.


Tecnosteel partnerem IXcellerate DataCenter w Moskwie
IXcellerate jest neutralnym operatorem DataCenter w Moskwie, oferując szafy kolokacyjne zaprojektowane w celu spełnienia standardów instytucji finansowych, korporacji międzynarodowych, przewoźników międzynarodowych i głównych operatorów sieci. IXcellerate Tier 3+ Moskwa One DataCenter jest samodzielnym data center, ustawionym na 15,000m². IXcellerate Moskwa One zapewnia klientom unikalne rozwiązania, dostosowane do ich potrzeb, oferując prywatne i zabezpieczone szafy kolokacyjne,ze wsparciem technicznym 24/365. IXcellerate planuje zwiększyć powierzchnię o ponad 5000m², z mocą do 13,7 MVA. Tecnosteel współpracuje z IXcellerate i dostarcza rozwiązania BladeShelter dla ich nowoczesnej serwerowni w tym: wysokiej klasy szafy serwerowe "T7", "Blade Runner" ulepszone systemy zarządzania kabli, "Actipower" inteligentne urządzenia do dystrybucji zasilania. Nasza współpraca z zaawansowanymi operatorami DataCenter, takich jak IXcellerate jest dodatkowym potwierdzeniem rozwiązań BladeShelter.


Bladelighting: zielone rozwiązanie dla oświetlenia
Wysokoefektywne oświetlenie dla korytarza. W celu optymalizacji oszczędności energii, zespół techniczny Tecnosteel opracował nową lampę diodowa, która oświetla przestrzenie z dużą wydajnością oraz długotrwałe. System Bladelighting umieszczony na dachu korytarza jest rozwiązaniem, które daje światło o wysokim natężeniu oraz niski pobór mocy bez emisji ciepła.


BIM, oprogramowanie do monitoringu Datacenter
BIM to scentralizowany system zarządzania, umożliwiający tworzenie wykresów i raportów, które dają szybki i ogólny wgląd w stan systemu Datacenter. Zintegrowany system sterowania oraz narzędzie do zarządzania infrastrukturą, pozwala BIM na wysyłanie alarmów w czasie rzeczywistym. W przypadku błędu, awarii lub zmiany parametrów, system wytwarza szereg raportów i wysyła powiadomienia za pomocą e-mail lub SMS. Dzięki wykorzystaniu mobilnych urządzeń, smartfonów lub tabletów, można mieć natychmiastowy wgląd w infrastrukturę Datacenter.


Nowe zielone DataCenter dla Poczty Włoskiej w Turynie
Powstający budynek Poczty w Turynie reprezentuje technologię zielonego DataCenter. W celu zapewnienia maksymalnej oszczędności energii oraz niskiego wpływu na środowisko konieczne jest zastosowanie modułowej i skalowalnej struktury, w celu optymalizacji wykorzystania dostępnej przestrzeni. Struktura w Turynie składa się z 12 korytarzy, w sumie ponad 160 szaf T7. Wyposażenie korytarzy Bladeshelter obejmuje ponad 300 Actipower, "inteligentne" PDU, switche w "rzędzie" oraz nowy system sterowania (BIM: Bladeshelter Infrastructure Manager). BIM pozwala mieć stałą kontrolę nad większością problemów, które mogą wystąpić w centrum danych, zmiany środowiskowe, brak klimatyzacji lub brak zasilania. Istotną cechą BIM jest to, że pozwala obliczyć parametr PUE, który staje się bardzo ważnym czynnikiem przy projektowaniu nowych instalacji. Z doświadczeń nabytych w ramach tego projektu Tecnosteel został cenionym partnerem na włoskim rynku.


PUE: Efektywne Zużycie Energii
Zasada PUE odgrywa istotną rolę, gdy zarządzanie urządzeniem i efektywność energetyczna są ściśle związane z właściwym funkcjonowaniem systemu, oszczędnością kosztów i ochroną środowiska.Wydajny DataCenter powinien wykorzystać całą energię dla urządzeń, starając się ograniczyć do minimum koszty (takich jak zużycie energii do chłodzenia i do konwersji energii). PUE mierzy jak efektywne jest DataCenter w przypadku korzystania z energii elektrycznej. Wskaźnik PUE jest to stosunek całkowitej mocy pobieranej przez centrum danych (TP), a zużyciem wyłącznie przez sprzęt IT (ITP).


CERTYFIKOWANA ODPORNOŚĆ NA WSTRZĄSY NEBS ZONE4
Dzięki cechom strukturalnym szafa T7 gwarantuje ochronę zainstalowanych urządzeń w najgorszych warunkach. Konstrukcja umożliwia absorbowanie wstrząsów podłoża.Minimalny poziom drgań chroni serwery dzięki kołysaniu się całej konstrukcji.


Tecnosteel
Francja

www.tecnosteel.fr
info@tecnosteel.fr


4 Rue de bossuet
91160 longjumeau

tel. +33 1 6974 1735
fax +33 1 6049 0286


Tecnosteel
Polska Sp. z.o.o

www.tecnosteel.pl
info@tecnosteel.pl


ul. Kościuszki 6. PL
97500 Radomsko

tel./ fax: +48 (0) 44 682 33 00


Tecnosteel
Rosja

www.tecnosteel.ru


129128, Ul Bazhova Dom 24, Corp- 2,
Moskow Russian Federation

Телефон: +7 (903) 5700304